| Aditzaaaa a întrebat:

Am nevoie urgent pentru matusa mea o policlinica, clinica, spital sau orice altceva unde se poate face RMN-Bucuresti.Am cautat vreo 2 ore cu ea pe net si nu imi da absolut nimic.Am vazut ca multi au facut la clinica Prolife, a sunat si i-a spus ca nu se mai face fara nu mai stiu ce.Va rog daca stiti unde se face va rog sa-mi spuneti si daca puteti si un nr de telefon!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adriana_8719 a răspuns:

Buna! tatal meu a facut un RMN acum 2 saptamani la clinica Medinst. se afla in incinta Spitalului Baltazar. sunt foarte seriosi. se poate ajunge acolo de la piata sudului cu masna 74. multa sanatate:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La Hiperdia Colentina (in Spitalul Colentina), dar numai cu indicatie de la un medic specilaist, adica nu dupa ureche. Si, daca nu este internata in spital si vine cu trimitere de la medicul de familie sau de la un medic dintr-o policlinica sau un cabinet, trebuei sa plateasac si este destul de scump.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este și în incinta Spitalului Colentina dar și în spatele lui!
Pa, pa.

| adriana_8719 a răspuns:

Http://www.medinst.ro/ uite aici mai multe detalii despre ei

| Aditzaaaa explică:

Iti multumesc mult adriana, iti doresc multa sanatate!:*:*:*:*