| Anonimusrocraft a întrebat:

Am o afta in gura si cum sa fac sa dispara pana sanbata? pls help ma ustura rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheSpell a răspuns:

Sunt unguente(creme) la farmacie.
Fratelui meu i-a dispărut în câteva zile.

| octav005 a răspuns:

O sa ti se para un raspuns absurd. dar eu o stiu de la bunici.
spui cu voce tare de trei ori: ` am o puschea, sa ma *** pe ea`
si te asigur ca vei scapa de ea in 3. 4 zile