| anonim_4396 a întrebat:

buna... am o intrbh. adica nu eu o prietena de a mhea ma rugat sa intreb pe TPU [ ea nu are ]...

o sa sune penibil chatterboxea are sanii ff micii... ce sa faca sa ii mai creasca putin.hee heedeci repettt intrebare asta nu a fost pusa de mine ci de prietena, mhea. straight face

funda. vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Să lase sânii și să-și crească mecla. Ce se aseamănă se adună și nu cred că aici e vreo excepție. Să nu te miri dacă te va da DEX-ul în judecată pentru viol.

| Jerrry a răspuns:

;)) Stiu ca exista niste exercitii :-? uite aici :d

http://exercitiimarireasanilor.com/

bafta prietenei tale :-*

| DaNNN a răspuns:

Faza cu "prietena mea a vrut sa afle, nu eu" este foarte veche!
@galereia: depinde si de varsta ei!
Cel mai bine este sa iti lasi corpul sa se maturizeze normal, nu neaparat sa faci ceva pentru a`i grabi cresterea.

| aiam a răspuns:

Sa faca sex mai des

| PяInCєSs a răspuns:

Ce conteaza daca e vorba de tine sau de prietena ta, poate multe fete au problema asta. Nu ai specificat ce varsta are dar ar putea sa apeleze la silicoane sau cel mai bine sa se multumeasca asa cum este. Cine o place, o place asa cum este. Bafta!