| Lolo021 a întrebat:

Buna,am o intrebare am vazut de curand niste pastile de slabit pe internet numite forskolin active si voiam sa va intreb daca a folosit cineva si daca merita cumpararea acestora. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Clax a răspuns:

Mai multe detalii despre efectele negative ale pastilelor Forskolin Active gasesti aici http://www.slabescu.ro/......mportante/

Sincer nu iti recomand sa apelezi la nici un tip de pastile sau suplimente alimentare pentru slabit fara a avea acordul unui medic specialist dupa ce te-a consultat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In general pastiliele de slabit nu sunt bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nici vorba de asa ceva!
Zilele trecute am auzit de un caz, o femeie a MURIT din cauza unor asfel de pastile!
Cauta alte metode pentru a slabi!

| Florentina9210 a răspuns:

Nu da banii pe prostiile astea, nu au efect.