| marcs a întrebat:

Buna!
am o intrebare: Complex B ingrasa? ati folosit careva dintre voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu am facut cu multi ani in urma injectabil si m-am ingrasat putin, dar au fost foarte eficiente pentru sanatate. Dupa o cura de zece zile, m-am simtit mult mai bine.

| SaveTheNature a răspuns:

Sunt suplimente( faptul ca vitaminele ingrasa e un mit, falshappy
Te ingrasa daca esti foarte foarte slab, si te ajuta la slabit daca esti foarte grashappy.
Complexul de vitamine b sunt foarte bune pentru sistemul nervos si imunitarhappy.
Eu am folosit si nu m-am ingrasathappy

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sal, depinde de organismul fiecarei persoane. sunt persoane care dupa ce folosesc se ingrasa ( mai mult sau mai putin ), dar si pers. care nu se ingrasa! de regula vitaminele cresc pofta de mancare! daca ti s-a recomandat te sfatuiesc sa faci tratamentul. Sunt foarte bune pentru. organism!

| DrunkenRat a răspuns:

Nu prea exista ingrasa si nu ingrasa... vezi tu, aici se rezuma la numarul de calorii. Si ma indoiesc ca o pastila ar avea atatea calorii. Oricum, poate creste pofta de mancare.