| mardeamor a întrebat:

.am o intrebare daca stiti ce spital face cezariana la cerere? nu este pentru mine si nu pot da detalii si nu pot raspunde la intrebari de genu de ce nu vrei sa nasti normal? pentru ca eu pun o intrebare pentru altcineva va rog daca stiti un spital in Bucuresti privat sau nu dar unul bun si un link cu preturi ceva daca stiti adica sa tina cont de dorinta ei de a face cezariana un spital in care sa nu zica doctorul nu la cezariana va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Pacienta alege cum naste.adica pe perioada sarcini sau macar inainte sa nasca isi alege un ginecolog si discuta cu el preturile.ca is preturi oficiale si neoficiale. poate sa mearga la orice cabinet.majoritaTEa doctorilor cu cabinete lucreaza si la spitale

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca zice niciun doctor nu decat daca sunt niste factori de risc foarte important. Pacienta alege cum naste