| IonILicious a întrebat:

am o intrebare mai putin placuta de pus... De ceva timp ma ustura foarte tare zona vaginala... si cand urinez si cand merg si cand fac orice. Imi vine sa stau doar cu picioarele departate. Ma simt foarte incomod. Credeti ca ar putea avea de aface cu faptul ca am fost la felix. as fi putut lua vreeo ciuperca sau ceva. Va rog frumos s ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Probabilitatea este foarte mare. De ce nu mergi la un cabinet ginecologic, medic femeie să nu ai jenă prea mare și primești un tratament. Nu trebuie să stai bolnăvioră!
Sănătate.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| scump3tea a răspuns:

Cred ca ai fost dezvirginata...sau poate chiar ai luat o ciuperca.

| mgtow a răspuns:

Ciuperca nu are treaba cu asa ceva, e posibil sa iti fi intrat impuritati fara sa stii de te ustura spalate bine.

| DanyXhell a răspuns:

S-ar putea sa ai o infectie urinala.Mergi de urgenta la doctor, e cel mai bine.

| Alle_3476 a răspuns:

Este vorba despre o infectiewinking

| StefanJobs a răspuns:

Daca nu ai facut ceva sex neprotejat cel mai probabil e de pe la Felix. Mergi la un medic.

| cristinacrissss a răspuns:

Du-te repede la un doctor ce mai stai? nu astepta sa se agraveze. nu mai astepta raspunsuri de la niste nepriceputi de aici si du-te la un doctor

| AlexIonete a răspuns:

Ai bloala vaginoza. asta inseamna ca ti s-a rupt himenu si s-a infectat

| IonILicious explică:

Dezvirginata nu am fost!

| Aida_2733 a răspuns:

Sigur ai o infectie...consulta un ginecolog

Abh
| Abh a răspuns:

Ai facut probabil, o candidoza. Daca ai secretia vaginala alb-branzoasa, in cantitate abundenta, du-te la un ginecolog. Pana atunci, spala-te cu apa cu bicarbonat( la un litru de apa calduta pui o lingura de bicarbonat), iti va diminua senzatia de mancarime si usturime. Sanatate!

| IonILicious explică:

Va multumesc tuturor!