| Romanileanaroman_Ileanaromanileana_1985 a întrebat:

Am o masea de minte si ma chinuie de cateva zile, doresc o extragere, stie cineva cat ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de cabinet!
Preturile incep de 50 de roni!

| Anonimuserr a răspuns:

CAm 200 RON costă o extragere.
Bine diferă de la cabinet la cabinet. Depinde în ce zonă stai.

| PeFuga a răspuns:

Daca nu a erupt inca (adica este partial sau total sub gingie) te poate ajunge si la 300-400 de lei. Interventia se numeste odontectomie si este mai dificila putin. Daca este erupta deja te poate costa 150-200 de lei. Dar cel mai bine iti faci o radiografie si iti spune medicul daca trebuie sau nu scoase. Nu in toate cazurile trebuie extrasi molarii de minte...

| Gabiiiiiii a răspuns:

Depine, oricum de 100 de lei nu trece.