| Konstantin_LA_1991 a întrebat:

Bună, am o măsea stricată de vreo 2 ani nu tot am amânați și nu am fost și scot și tot timpul îmi curge puroi din ea și câteodată mi-se face și puroi pe dantură sub măsea pe partea exterioară și o sparg tot timpullaughing dar azi-dimineata am tras puțin din nas în mine și mia intrat în gură puroi și am fost la baie și am scuipat puroi și am mai tras și tot așa puroi toată ziua și simț naaspa și în ceru guri, dar nu mă doare nimic nici măseaua nimic, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexisZLS a răspuns:

Este o infectie.Du-te la dentist, sa iti curete dintii si sa iti scoata maseaua