| Iosif_Alin_1992 a întrebat:

am o mica mare problema.Am 19 ani sunt fata. Acum 3 zile am avut un contact sexual am facut si anal si normal. Si am facut farà prezervativ. Si de atunci imi tot curge un lichid alb urat mirositor si ma cam doare in partea de jos....stiti ce ar putea fi? HELP

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te numesti Iosif Alin?

| xBlaise a răspuns (pentru anonim_4396):

E gay rolling on the floor))))))))

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

A păpat un "St" din faţa lui "alin".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar si asa, asta nu explica lichidul alb, urat mirositor. Sunt ingrijorat!