| SmileAgain a întrebat:

Am o mica mare problema laughing. Deci de vineri am o stare de greata straight face. In rest sunt foarte bine. Oare ce am? straight face Si nu veniti cu raspunsuri tampite cu `` esti gravida`` sau ce mai stiu eu raised eyebrows. Funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Labyrinth a răspuns:

Şi eu de vineri mă simt nasol, îmi e greaţă laughing Am mâncat ceva expirat, probabil şi tu ai făcut la fel. Cel mai probabil ai băgat ceva ce nu ţi-a picat bine la stomac. Bea mult ceai.

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Incearca No spa, cate o tableta de 3 ori pe zi, dupa mesele principale. De asemenea, un ceai de Sunatoare sau de Galbenele baut cu inghitituri mici, te-ar ajuta mult. Nu manca nimic prajit, condimentat sau cu grasimi in exces.