| riki10004 a întrebat:

Buna ^.^!
Am o mica,mare,problema,sunt dependenta de duciuri,nu ma pot abtine ca intr-o zi sa nu mananc ceva dulce. M-am gandit sa-mi fac analizele medicale, o sa ma ajute cu ceva?
Nu mi-am mai fact analizele de vreo 8 ani,stiu ca e cam mult,spuneti-mi care-i treaba cu analizele medicale, ce trebuie sa fac?
Multumesc :*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lily8 a răspuns:

Iti poti face dar iti recomand sa te gandesti la sanatatea ta, sa ai vointa si sa iei niste pastile de paraziti, poate daca poti sa faci si clisma ar fi perfect.Ei sunt responsabili de aceste pofte.Intereseaza te pe internet despre clisme si paraziti si ai sa vezi.