| Dan_Denii_1997 a întrebat:

Am o mică problemă, de cateva luni bune, durata menstruală este de aproximativ 4 zile, asta pare sa fie normal dar ciclul menstrual este foarte puţin si uneori foarte inchis la culoare
Luna aceasta mi-a întârziat, probabil din cauza unei raceli, contacte sexuale nu am mai avutd foarte mult timp si, si atunci cand am avut au fost protejate. Deci nu ar fi sansa pentru o sarcina
Aşadar, începutul ciclului a fost pe 10 dar cum spuneam, foarte puţin
Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NellieLovett a răspuns:

Ciclul menstrual isi poate schimba aspectul din cauza schimbarilor hormonale.Acestea se datoreaza stresului, mancarii pe care o mananci, faptului daca faci sau nu sport sau schimbarilor bruste de greutate.

| FluttyPuff a răspuns:

Cred ca da