| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o nelamurire, cine ma poate ajuta incerc sa raman insarcinata si trebuie sa imi fac o injectie numita pregnyl aveti idee se face in burta sau in fesa pe prospect nu scrie. multumesc celor care imi pot raspunde

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu stiam ca injectia ti-o faci singura - nici nu stiu despre ce vorbesti dar mai bine cauta si tu un barbat si du-te la monta - este mai sigur -

| karlaa a răspuns:

Nu stiu la ce intri pe aceste site 1 nu imi fac singura injectia si 2 este o problema de cuplu nu de monta tarane