| Louis2 a întrebat:

Buna,am o nelamurire.De ex:cand cineva se i-a de mine sau cand vad multi tigani ca ma urmaresc incep sa tremur chiar daca nu imi este frica,eu cred ca tremur din cauza adrenalinei dar stiam ca apare in sange doar cand iti este frica, deci nu stiu cum vine asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Erick1 a răspuns:

Adrenalina apare nu doar cand iti este frica, apare in orice senzatie extrema. Cand ti-e frica, cand faci un efort fizic extenuant, cand ai emotii, cand esti nervos etc happy Deci, se prea poate sa fie asta.