| Deda0707 a întrebat:

Am o nelămurire...
Tocmai am fost la un consult ginecologic in urma căruia mi-au fost prescrise diferite medicamente printre care și spălături vaginale cu Tantum Rosa. problema e ca medicul nu mi-a spus cât de dese trebuie făcute acestea, am rămas cu impresia că în fiecare seară. ce părere aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Panda1994 a răspuns:

Pai tu ar trebui sa te duci la medicul respectiv sa il intrebi, nu sa cauti ajutorul pe un site... Succes!

| Florentina9210 a răspuns:

Scrie pe prospect, de cate ori se utilizeaza.

Răspuns utilizator avertizat