| ateeenagegirl a întrebat:

Am o prietena care are apa la plamani sau lichid, nu stiu. Ideea e ca i l-au scos cu seringa si isi revenise, dar aseara cica s-a dus de urgenta la spital si nu vrea sa-mi spuna ce i-a zis doctorul si tot imi zice ca e bine, dar nu o cred. Daca are lichi iar, il mai pot scote? Poate muri? Mi-e frica!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ciprian996 a răspuns:

Nu stiu ce se poate intampla dar cred ca daca are iar apa/lichid la plamani doctorii il pot scoate... dar nu stiu ce se poate intampla. roaga-te de ea sa iti spuna tot ca sunteti prietene si ca trebuie sa stii si tu. incearca cele mai bune modalitati sa o faci sa iti zica tot.bafta