| cucalic a întrebat:

am o prietena(vecina)a avut 3 copii, dar o fetita i-a murit, si-a m-ai ramas cu 2 baieti unul de 2 ani si unul de 1 luna, dar saracutii s-au nascut cu handicap la ambele picioare. ea ar vrea sa il trateze pe cel mic, dar nu are bani.eu o ajut dar nu pot cu mult pentru ca am si eu putin.cum as putea sa o ajut sa isi ducaa copilul la doctor? mie mila de ei saracutii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inceraca sa spui asata la mai multe persoane.vezi ce spun ei.adunati impreuna niste bani.si duceti-o la doctorwinking