| Kriwball2607 a întrebat:

am o problema de 2 zile am simtit o umflatura in zona vulvei, dupa care mancarimi urmate de secretii albe fara miros si mai consistente, cine ma poate ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ginecologie pentru un consult si un test al secretiei, poti avea o boala cu transmitere sexuala sau o simpla candida, dar noi nu stim cu ce esti infectata, asa ca, mergi si fa-ti testele ca sa primesti medicatia corecta.

| Teo29 a răspuns:

Medicul ginecolog ( daca nu e de el intreaba-l daca e de dermatologie) si ai grija sa fie cel mai bun dr! Nu ezita sa faci consultatie si sa te tii de tratament ca degeaba ne dam noi cu parerea, nici medici fiind nu putem sti exact ce a cauzat simptomele tale.