| AdrianoVV a întrebat:

Am o problema din ori ce imi vine sa plag mai ales cand sunt plecat undeva cam o saptamana imi vine sa plang de dorul parintilor mai ales al mamei dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DryX a răspuns:

Pentru ca o iubesti...

| Pufarinna01 a răspuns:

Buna. pentru ca te-ai obisnuit ca sa o ai aproape si de aceea simti ca ti se face dor de ea:p o sa te obisnuiesti:p si eu eram asa adica si ma sunt daca trece mult timp de cand sunt plecata. decii rasp meu este acestatongue

| Panteraa a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu. Pai o sa iti treaca cat de curand, cand o sa afli ca nu se intampla nimic daca nu sunt si ei.Eu abia pe la 12-13 ani am scapat de asta si acum am 14 ani si nu mai am nici un stres. Acum chiar as pleca. Bafta :*

| BluePage a răspuns:

Putin cam mamoos...happy

| PlasticMoon a răspuns:

Si eu sunt exact la fel, plang din orice aproape, dar asta ne e firea suntem prea apropiati de familie.Nici eu nu suport sa stau mai mult de trei zile departe de casa.Simt ca imi lipseste ceva sad