| Kingfisher a întrebat:

am o problema, e vorba despre sensibilitatea penisului meu, l-am dezbracat ca ma irita mirosul( sa nu credeti ca sunt un rapanos, fac baie in fiecare zi) deci in general pot sa dezbrac complet penesul, dar cind e in erectie ii pot dezbraca doar capul deoarece incurca ata... si nu stiu poate sa ma duc la un medic. acuma stau cu penisul dezbracat, sensibilitatea treptat o sa slabeasca sau ce? deci ce imi recomandati
P.S In trecut nu puteam deloc sa il dezbrac, cu timpul l-am dezbracathappy
P.S2 Va rog sa luati acest caz cu seriozitate, nu am chef de glume proaste.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Se zice decalotat.
Sensibilitatea se reduce cu timpul si devine si mai usor sa il decalotezi.
Nu e cazul sa mergi la doctor pentru asta, dar poate ca ar fi bine sa mergi pentru miros. Se poate sa ai o infectie bacteriala acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

mergi la medicul urolog pentru a trata si prevenii viitoarele complicatii.

O zi buna.