| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema mare.sunt de 100 de kg 1, 77 si arat foarte gras cu o burta foarte mare...as vrea sa-mi dati sfaturi cum sa slabesc( in afara de diete ca la mine nu functioneaza). cu sportul nu ma prea stiu. ce trebuie sa fac ca sa slebesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Pai daca dieta nu, sport nu, n-ai cum sa slabesti. e simplu

| Dodolo a răspuns:

Ciao. happy
apucate de inot. o sa ajungi sa il iubesti. happy
nu trebuie sa te stii la sport ca sa faci asta, doar sa stii sa inoti.
bafta. happy