| mihaela8005 a întrebat:

am o problema. Mi.a venit menstruatia pe 7 iunie si suntem in 13 si tot imi curge. Curga foarte putin, umplu vreo 2-3 tampoane micute de zi si pare sa fie o secretie rozalie. Ce poate fi? Niciodata nu m.a tinut menstruatia atat de mult. Cel mult 6 zile, dar in a 6a se oprea, acum nu vrea sa se opreasca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andwta a răspuns:

Ar trebui sa faci un control. Nu e normal sa te tina asa mult.

| Roxana19928 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa si astazi mi-a trecut, m-a tinut 3 saptamani... o sa treaca de la sine, trebuie doar sa astepti, daca nu trece in mai mult de 3 sapt du-te la doctor happy

| mihaela8005 explică (pentru Roxana19928):

Se pare ca axi n.a mai curs. Probabil am avut o dereglare ceva pentru ca in februarie.menstruatia nu mi.a venit si dupa am luat tratament orgametril 3 luni si luna asta trebuia sa vina fara padtile si a venit. Probabil ca din cauza asta. Multumesc frumos pentru raspunsuri❤