| Tania_Todea_1997 a întrebat:

Buna!
am o problema mi-am luxat mana dreapta din incheietura si cei de la spital au zis ca nu se vede nimic dar mana mi se tot umfla am dureri insuportabile si nu stiu ce sa ma fac nu pot sa o las in jos sau sa o rasucesc. va rog ajutati-ma happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Comprese cu apa si maine la farmacie si ia apa de plumb. Tine-o legata bine dar nu prea tare sa circule sangele.

| Tania_Todea_1997 explică (pentru Salontanul):

Mersi pun comprese cu apa rece din 22 iulie pana acuma

| Salontanul a răspuns (pentru Tania_Todea_1997):

Atunci schimba doctorii. Nu se poate asa de mult. Ceva nu-i in regula.