| redtoxic24 a întrebat:

Buna, am o problema, uneori cand fac miscari bruste ale gatului simt ca plesneste ceva si ca curge ceva cald in interior ca si sangele. Ce se intampla? Mi se lezeaza vena sau artera? Durerea trece destul de repede si nu mi se intampla nimic altceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi la medic rapid sa nu ai ceva grav pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aualeu, du-te la medic

| redtoxic24 explică (pentru anonim_4396):

Mi se intampla de mult timp lucrul asta si nu e nici o problema grava, am vorbit cu unii si au spus ca si ei mai patesc, dar nu stiu ce e

| anonim_4396 a răspuns (pentru redtoxic24):

Eu nu am mai auzit asa ceva si m-au trecut toti fiorii cand am citit.

| NightcoreMusic a răspuns:

Umm, cred ca ar trebui sa mergi la doctor rapid