| nexT_2456 a întrebat:

BUNA! Am observat de la un timp cand urinez nu mai este acea presiune, si urinari dese si zi si noapte de usturat nu ma prea ustura si dupa ce urinez simt o senzatie de a tot urina. Daca ma trimite medicu de familie la un urolog mi rusine sa ma duc pentru ca trebuie sa ma dezbrac si cine stie ce mai imi face. Mi-e frica sa nu fie si ceva grav, ati mai fost careva pe acolo

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu cred ca are de ce sa te trimita la urolog din ala, ai probleme cu prostata din cate stiu eu, ca asa a avut si tatae. S-a dus la doctoru de familie, i-a spus sa ia un medicament pentru chestia asta, si i-a trecut destul de repedewinking

5 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Ai o infectie urinara. Ia Nolicin 2/zi si daca in 7 zile nu iti trece du-te la doctor

| 0vidius a răspuns:

Pai daca nu ai peste 30-40 de ani nu cred ca e adenomul de prostata de vina ci o infectie a cailor urinare(uretrita, prostatita) cu vreun gonococ sau alt patogen asa ca du-te la doctor ca iti va face mai intai analiza la urina si sange dupa care te trimite la specialist daca e nevoie.

| DozaDeVise a răspuns:

Ai racit la burta straight face

funda?¿

| Ycu a răspuns:

E de la masturbare happy si e o senzatie trecatoare, daca nu te masturbezi inseamna ca nu e asta cauza happy

| Andra222 a răspuns:

Pe mine nu ma ustura dar dupa ce urinez iar am zenzatie de a urina cred ca esti doar racita bu te ingrijora