| ColorfulRainbow a întrebat:

Am pe maini mai exact pe antebrat jos si pe brat sus niste bubite sad. Uneori sunt mai rosii, alteori nu... se aseamana cu niste cosutele mici, dar nu cred ca sunt asta. Am mai vazut si la alti oameni.
Ce sa fac ca sa scap de ele?sad
Va rog niste sfaturi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anon2367534564396 a răspuns:

Am si eu. thinking
Sper ca trec de la sine. big grin

| RecycleBin a răspuns:

Alea sunt de la transpiratie.toti cei care ajung la adolescenta le fac, nu ai ce sa facibig grin funda?

| ilinca98 a răspuns:

Nu cred ca poti scapa (am si eu) incearca totusi cu ceai de musetel. Poate se mai estompeaza.