| Telepatica a întrebat:

Bună, am problemă care mă enervează. Am 14 ani şi parcă nu mai cresc, am 1.38 înalțime si 43 kg. Mă simt ciudat, sunt cea mai mică la înalțime din clasă şi mai toți mă strigă "piticot" :/ prietenele si prietenul meu sunt înalți şi au aceeaşi vărsta ca a mea dar eu nu mai cresc, parinții mei au zis că am timp până la 18 ani dar eu vreau sa cresc acum, ştiu că nu există vreun elixir magic sau ceva de genul dar poate ştiti ceva în legatură cu asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Vei creste crede-ma...s-ar putea ei sa ramana asa si tu sa cresti foarte mult.Depinde de persoana! Ai rabdare!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele mai mici de înălțime sunt simpatice, e mai rău să fii foarte înaltă. ai o înălțime ok, nu îți mai face griji..plus că ai timp să crești.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ai dreptate, nu exista un elixir magic. Personal, eu cred ca fetele minione sunt mult mai dragalase, asa ca zic sa te mai gandesti!