| Yky189 a întrebat:

Am probleme cu alimentatia, nu mananc mai nimic, am nevoie de vitamine, acum sunt in spital, am avut probleme si inainte, lesin, ameteala etc...si de fiecare data cand mi se intampla asta sunt foarte alba, de ce?
Dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Raspunsul ti l-ai dat singura, pentru ca nu prea mananci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in spital deci cel mai bine ar fi sa intrebi doctorii.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Scuze dar aici nu prea cred ca vei gasi raspunsul exact.
Vorbeste cu doctorii.