| anonim_4396 a întrebat:

am sa va spun ceva:
Din cand in cand ( 3-4 ori pe zi, in fiecare zi! ) am dureri puternice in urmatoarele zone:
subsioara, picioare, palme, pulpe.
Am dureri puternice care dureaza cam 10 minute. Ca si cum cineva ma apasa pe nerv cu toata puterea. Ma ghemuiesc si apas unde ma doare ca sa inceteze. Durerile sunt mici dupa care din ce in ce mai puternice.
Ce credeti ca am?
Funda!
Am uitat sa va spun durerile cresc la fiecare bataie de inima.
Acum ma doare la subsioara mai in jos vreo 3-4 cm din ce in ce mai tare si durerea merge de la subsioara pana aproape de palma la 7-8 cm de palma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| petruta a răspuns:

Mmmm ar trebui sa te duci la doctorul de familie

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie pentru investigații!
Pa, pa.

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,sa nu ai lipsa de vitamine, cum e calciu sau etcetera.Du'te la un doctorhappysa te trateze!