| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare, de asta-vara aproape de gura am sub piele niste vase sparte micii, arata ca niste vase micii si se vede oare daca imi dau cu crema de galbenele vor disparea? sau daca stitii creme ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Viuvi a răspuns:

Da, sunt vase sparte!
Ca niste firicele movalii! nu?
Nu ai ce sa le faci... astea asa raman!
I se intampla oricui! Asa ca stai linistita!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca vor disparea cu crema de galbenele si nici cu o alta crema.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu cred ca trec cu vreun fel de crema, mai bine lasa-le asa

| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

Este ca o eruptie asa de vase sub piele