| alice_2534 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare de ce cand vr sa fac abdomene ma tine la abdomen? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Abdomenele nu sunt prea bune am facut eu si cate 1000 pe zi si nu prea m-au ajutat...fa astea mai bine http://www.youtube.com/watch?v=dR7EwpZQ8sc

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Dar unde ai vrea sa te "tina"? La deltoizi? Normal ca ai senzatia de dificultate la muschii abdominali, ca doar pe ei ii pui la lucru si ii soliciti cand faci "abdomene". Probabil ca nu i-ai lucrat de loc pana acum sau nu sunt inca lucrati cum trebuie si ai exagerat cu repetarile dar pe masura ce o sa perseverezi cu exercitiile, o sa vezi ca nu o sa te mai "tina". Ia-o mai usor la inceput, progresiv. Bafta!

| mgtow a răspuns:

Cine te tine?

| elizabeth a răspuns:

O sa te doara muschii abdonimali.

| juicymoistureXD a răspuns:

Pentru ca lucreaza muschiithinking

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Pentru ca nu esti obisnuita cu abdomenele.probabil esti genul "neah... sport :-J"