| aaadddyyy a întrebat:

Buna am si eu o intrebare putin ciudata ati avut senzatia ca va doare carnea pe voi si creierul si ca aveti senzatia ca daca sunteti atins de cineva va doare si mai tare oare din ce cauza ma simt asa PARCA PUR SI SIMPLU MA DOARE SA...STAU worried

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut, dar cred, din descrierea ta, ca e ceva de natura psihica, durere psihogena se numeste.

| aaadddyyy explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca e de la stres pentru ca in perioada asta am foarte mult de invatat si am o stare de oboseala permanenta as dormi non-stopsad