| alice_2534 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare urina foarte inchisa la culoare si urat mirositoare ce poate fi? funda mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dianacool a răspuns:

Buna,nu te speria foarte rau se poate sa ai infectie urinara fa-ti o urocultura cu antibiograma sa vezi la ce medicament e sensibil sau rezistent microbul

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate nu bei suficiente lichide( optim este sa bei 2 l pe zi).

| EmaS a răspuns:

Inseamna ca ai ceva la ficat sau la rinichi.Du-te la medic!

| Catheryne a răspuns:

Poate suferi de insuficienta renala cronica. Cel mai bine ar fi sa mergi la un control medical.

| HoneyBooBoo a răspuns:

Ceea ce cred eu ca inseamna este ca ori ai racit, este din cauza menstruatiei sau a pubertatii (daca esti in aceasta perioada) sau ai alte probleme. Sfatul meu este sa mergi la un doctor

| mekappa25 a răspuns:

Ori ai stat in soare ori ai infectie urinara

| floryyn91yy a răspuns:

You need dick****(((((

| dadonexus a răspuns:

Inseamna din cate stiu ca fie ai prea multe vitamine adica manaci multe fructe fie esti deshidratat/a