| siimiinaa a întrebat:

am si eu o problema.am glanda hipofiza, cauzata de o lovitura puternica la cap.problema este ca am vazut pe internet ca aceasta produce gigantism la copiistraight facesi eu am 16 anisadsi am 1.80straight face. mie fff teamasad. stiti cumva remedii, doctori buni ceva?sadam mare nevoie de ajutor, va rog frumos.si ce mai pot pati din cauza asta?:-ss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MaRia_1799 a răspuns:

Eu am aproape 1. 75 si am 12 ani si nu cred ca am ceva dar poti cauta pe net doctorii buni din tara