| qKiiddaXD a întrebat:

Am si eu o problema.

Cand ma gandesc la macare, pur si simplu ma ia cu greata si simt foarte mult dezgust.
Cum scap de chestia asta? Deja nu o mai suport. Pana si cand ma gandesc la pizza/ciocolata ma ia cu greata. Numai daca ma gandesc la fructe e ceva mai ok. Ce ma fac? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Si mie mi se intampla dua ce am mancat mai mult...incerc sa nu ma gandesc la mancare

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat