| Balaci19 a întrebat:

Buna, am si eu o problema, de cateva zile am o scurgere alb-galbuie si urat mirositoare si nu stiu cum sa scap de ea mai repede fara sa ma duc la medic. Va rog sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu poti scapa de ea fara sa mergi la medic, pentru ca poate fii una din cele multitudinea de boli cu transmitere sexuala.
Neavand o analiza a secretiei vaginale, nu stim cu ce ai fost infectata si nu putem sa-ti recomandam un tratament, mai ales ca nu se da nimic dupa ureche.
Mergi la medic, pentru ca-i vital sa fie tratata imediat, inainte sa-ti afecteaze alte organe.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

E probabil infectie, du-te la doctor nu te mai lua dupa sfaturi prostesti de pe net sa inrautatesti situatia.