| tomi10 a întrebat:

Buna am si eu o problema.de cateva zile ma doare in stanga pana acum ma durea cand mergeam repede dar vad ca ma doare si asa ce poate fi? vreau un raspuns serios si explicativ pe inteles. sunt c-am ingrijorata dau funda pentru raspunsuri serioase.va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la medic, poate fi ficatul sau rinichii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ori probleme cu splina ceva, rinichiul, te duci la medic să vezi ce ai, nu mai sta.
Te pup!

| tracicus a răspuns:

Ficat sau rinichi. ficat poate sa te doara de la oboseala, mancare nesanatoasa, virusi..etc

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Du-te la doctor nu cauta raspunsul pe aici!