| iuliasistrify a întrebat:

am si eu o problema, de un timp am o problema la rinichi si ma doare foarte tare, ce pot face ca rinichi sa nu ma mai doara, mai grav e ca cand trebuie sa merg la baie, nu ma pot controla. va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ilincanae a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la doctor. pana atunci bea mai mult de 2 l de apa plata pe zi si sa scapi de durere de poate ajuta no-spa. Cel care este in masura sa te ajute este doctorul.
sper sa nu ai nimic grav! sa te faci bine repede!