| 587714 a întrebat:

am si eu o problema.imi miroase penisul, dupa ce fac baie imi miroase frumos dar dupa vreo jumatate de ora prinde un miros nasol si fac dus in fiecare seara.din ce cauza? ca sfat imi puteti da?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Fie este vorba de o uretrita bacteriana, fie este legat de modul in care iti faci igiena locala (ai grija sa tragi de preput pentru a spala glandul penisului, insa fara sapun; foloseste un prosop moale si curat pentru a usca intreaga zona). Consulta un medic urolog daca problema persista.
http://www.i-medic.ro/boli/uretrita

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Probabil ca nu il decalotezi suficient si se aduna smegma, secretia de sub preput.

| allexandraaaaa a răspuns:

Eu zic, sa iti speli penisul de cate ori este nevoie, chiar daca ajungi sa te speli de 100 de ori pe zi laughing Bafta

| qwertylovet a răspuns:

Intrebarea e. : Te masturbezi? Ca'ci doar atuncia ati poate veni un miros care sa nu'ti placawinking