| LoVe_3491 a întrebat:

Am si eu o problema... M-am uitat la Dans Murdar 2. Nopti in Havana si a fost un film foarte frumos. La sfarsit am plans, deoarece a fost emotionant si nu m-am putut stapani. Acum sunt obsedata de acest film. Imi vine sa plang iar cand imi aduc aminte ca ea a plecat in America si el a ramas in Cuba. A ajuns sa ma dispere gandurile. Sunt o fire sensibila si ma emotionez repede. Ce sa fac? Nu mai pot realiza ca este doar un film, nu realitate. Ce fac? Este anormal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea nu trebuie sa crezi tot ce vezi, bineinteles mai sint si filme care sint inspirate din realitate, dar nu tot ce zboara se mananca.Stiu fetele la varste precoce se indragostesc repede de actori, sau se emotioneaza in tot felul de situatii care apar in filme, ceea ce trebuie sa faci este sa nu te iei dupa tot ceea ce vezi, asa vei suferi mult.

| alle_1861 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca este doar un film, si ca este doar imaginatia cuiva. Incearca sa te uiti la o comedie ca sa uiti de filmul acela. Eu iti recomand Piratii din Caraibe 2( Cufarul omului mort) sau Ice Age (orice parte). Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai te gandi la acel film.si eu l-am vazut de foarte multe ori si de fiecare data am plans, dar nu m-am gandit la el si mia trecut.gandestete la ceva frumos care te linisteste.si mai uitate la el pe internet de mai multe ori poate asa te plictisesti de el sau nu mai ai lacrimi sa plangi.

| LoVe_3491 explică:

Multumesc! Eu chiar sufar pentru asta. Imi vine sa plang des si asta imi provoaca o stare de nervozitate. Nu stiu ce sa fac... Nu e placut. Si chiar ai dreptate! In ultima vreme am inceput sa ma indragostesc de multi actori.Acum, din acest film, m-am indragostit de Diego Luna. Nu stiu ce este cu mine! Am apelat urgent la TPU deoarece maine plec in vacanta, la statiune, cu bunicii mei si vreau sa fiu linistita! Nu vreau sa ma inchid in baie si sa plang! Va rog ajutati-ma cu multe raspunsuri!

| ionymary a răspuns:

Vizioneaza si alte filme si ai sa vezi ca dupa 5-10 alte filme nu te mai gandesti la el sau te gandesti mult mai rarhappy