| Eliza1911003 a întrebat:

Am si eu o problema.
Mi-au iesit foarte multe bubițe la încheietura mâinii drepte.Nu ma mananca, dar se vede urat.
La dermatolog as merge, doar ca imi dispar si apar cand vor ele si nu stiu daca o sa dispară cand ma duc.
Ce sunt si ce as putea sa le fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Fa cateva poze cu telefonul, eventual un filmulet inregistrat incetisor. Dar sa mergi laun consult.

| Roxana19928 a răspuns:

Depinde cum arata bubitele. Daca sunt rosii e posibil sa ai si o reactie alergica, care s-a manifestat in zona aceea