| DUTCH a întrebat:

Am slabit ceva acum 2-3 ani. Acum am 14 ani si totusi am o problema.
Nu, nu grasime, nici-un pic de grasime, dar totusi a ramas un surplus de piele. Ce pot face sa scap de el, fara operatii sau alte chestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cu masaje zilnice cu creme hidratante, unt de shea sau ulei de masline iti vei reveni. Succes!winking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Brokenstein, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Xtina_8376 a răspuns:

Pai sincer daca e vorba doar de piele nu ai cum altfel sa scapi de ea decat prin indepartarea ei pe cale chirurgicala happy

| CookiesLuver a răspuns:

Exista creme speciale pentru vergeturi, ar trebui sa bei lichide multe si sa eviti cresterea sau scaderea brusca in greutate.