| ColorfulRainbow a întrebat:

Am slabit sus far la picioare n-am reusit. crying
Ce sa mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| deea1919 a răspuns:

Ai incercat sa sari coarda? E un sport foarte bun care te ajuta sa slabesti.
SAU
Buna genoflexiunile sunt cele mai indicare 50 dimineata 50 la pranz 50 seara dupa fiecare masa iti zic eu c aintro luna o sa fie bine dar nu te speria daca in primele zile o sa ai febra ca nu-i nimic continua cu exercitile si febra va disparea mai repede

| Crucified a răspuns:

Va exercitii d-alea cu genoflexiuni si fandari, bicicleta si fotbal

| greenmoon a răspuns:

Bicicleta... Mergi la fitness.