| Dey_Andreea_1987 a întrebat:

am terminat prima facultate de Asistenti Medicali(4 ANI) la Universitatea Ovidius Constanta..Incepand din anul 3, am urmat in paralel si Facultatea de Medicina, din cadrul aceleiasi Universitati Ovidius.La Facultatea de Asistenti Medicali,primul an l am facut la fara taxa, ceilalti 3 la cu taxa.La Facultatea de Medicina Generala, cei 4 ani pe care i am parcurs pana acum au fost la fara taxa.Stie cineva cati ani am voie la fara taxa, din totalul anilor de studiu a celor 2 facultati? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zozo74 a răspuns:

Anii sunt nelimitati depinde in totalitate de rezultatele tale scolare astfel daca ai note suficiente de bune ai dreptul la buget neconditionat.