| nupunnumeokkk a întrebat:

Bună! Am tot văzut pe internet pasta de dinți buencia, cică albește dinții de la prima utilizare. Am văzut oameni live care au folosit-o și s-au văzut rezultate. Însă. în zilele noastre aproape toate lucrurile pot fi trucate, voi ce părere aveți despre această pastă de dinți? Ați încercat-o? Aș vrea răspuns doar de la cine a încercat-o, as vrea sa o cumpăr însă n-aș vrea doar sa arunc banii aiurea. mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Este doar reclamă. Toate pastele de dinți sunt la fel.

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o reclama, nimic adevarat!
Nici o pasta de dinti nu-ti albeste dintii, doar ii curata si atat, dar acest lucru il poti obtine si daca pui putin bicarbonat pe periuta de dinti si-ti freci dintii.