| Christina1 a întrebat:

Am tras curent si ma doare foarte tare arcada de la ochiu drept imi ziceti va rog ce sa fac? Sau ce sa iau? E urgent,. Dau fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Picături de ochi Visine, spală-te des pe ochi, analgezice (Antinevralgic P), și evită pe cât posibil aerul condiționat, să lași geamul deschis la mașină, uși deschise, etc (practic evită orice pericol de a se face curent, sau evită zona de curent dacă nu-i altă soluție).

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un doctor, sa n-ai sinuzita

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Ce coincidenta si eu am la fel laughing
Eu iau niste picăturii.