| Dache_Camelia_1981 a întrebat:

Buna am un băiețel de 12 ani si de 2 zile ea ieșit niste bube pe spate si mâini am crezut ca sunt de la purici dar vad ca s-au mărit si au făcut coaja si au apa in ele ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Da.i aerius niste medicamente pentru alergie vezi cum ii merge cu ele dar cred ca trebuie reteta nu sunt 100 la 100 sigura trebuie sa mergi la farmacie stiu ca is foarte bune.
O seara frumoasa!

| Dache_Camelia_1981 explică (pentru CleanHeart):

I-am luoat claritin si o crema sper sa dea rezultate

| 1231242 a răspuns:

Recomand sa va duceti cel mai bkne la un medic.