| tynna_3759 a întrebat:

Buna,
Am urmatoarea problema. M-au durut ovarele in ultimele 2 saptamana foarte tare si mi-a venit ciclul mai devreme cu o saptamana. De regula durata ciclului este de 7 zile, dar astazi este deja a 7 a zi si inca am dureri foarte mari la nivelul ovarelor si ma simt slabita, nu am pofta de mancare, stare de somnolenta. Se poate sa fi racit? Dar eu sunt atenta mereu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare ca ai o dereglare hormonala, poate niste chisturi ovariene. Ar trebui sa faci o ecografie pelvina.

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,mergi la doctorwinkingdaca tot zici ca esti etanta,nu sta asa,pazeste'te! Poate esti si anemica, ceva ai, ori chiar racitahappydu'te sa afli exact. xoxo:*sanatate!