| Mihaela024 a întrebat:

Bună am vârsta de 24 de ani și sânii exact ca o nucă,oare mai cresc sau rămân așa,și noaptea dorm cu sutien că nu pot fără el să stau, cas plată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am vârsta de 24 de ani și sânii exact ca o nucă, oare mai cresc"

de la sine, nu. Dar la alăptat, se schimbă treaba!

| Mihaela024 explică (pentru sierra1):

Am și alăptat dar o lună și tot degeaba

| ioana748 a răspuns:

Probabil ca ai farmecul tau fix asa cum esti.

| tonyc7 a răspuns:

Ai de ales. Ori te accepti asa cum esti, ori iti bagi silicoane.

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii crsc HORMONAL si faptul ca tie nu ti-au crescut este pentru ca nu te hranesti corespunzator cu harna sanatoasa, bogata in vitamine, minerale, aminoacizi si proteine.

In ce priveste purtarea sutienului noaptea este o greseala imensa, fiindca noapte trebuie sa dormi cat mai libera de haine care te strang ca inima si organele sa poata functiona cat mai normal, apoi nu vad nici un motiv sub soare d ece ai purta sutien cand tu nu ai sani deloc.
Sutienul a fost creat pentru a sustine sanii mari, fiindca se lasa si sunt durerosi.
Fetele si femeile fara sani pot furta bustiera sau fara nimic.